Чергові «сизі голуби» Львівщини: пакет антикорупційних заяв

Антикорупційний Форум Львівщини продовжує перевіряти е-декларації чиновників Львівщини і спільно з нашими партнерами з Громадського люстраційного комітету оформлювати заяви до правоохоронних/антикорупційних органів, а також персональні листи з проханнями пояснити походження сумнівних статків та доходів.

Про десять наявних комплектів заяв щодо е-декларацій чиновників Львівщини – читайте далі.

 

У нашому попередньому матеріалі «Перші «сизі голуби» Львівщини: заяви до антикорупційних органів» ми вже писали, що до НАЗК, НАБУ та Прокуратури Львівської області на основі нашої інформації були надіслані заяви щодо голови Львівської Обласної Ради О. Ганущина, заступника начальника ГУ Національної Поліції області М. Самарчука, заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби О. Стельмащука та Львівської митниці ДФС О. Тодощука та М. Мірошніченко.

20160921224042

Фото: https://ukr.media/ukrain/209253/

 

Звертаємо Вашу увагу на ще 5 нових заяв на е-декларантів Львівщини:

 

Справа №6: Дацків РостиславМихайлович , Заступник міського голови Львова з економічних питань та містобудування

Надіслана заява до НАЗК про проведення повної перевірки декларації. Підстави: необґрунтоване невказування вартості набутого житлового будинку площею 295,6 кв.м., сумнівна вартість задекларованого транспортного засобу Daihatsu Terios та сумнівне походження 27000 євро грошових активів.

Деталі за посиланням: http://registry.lku.org.ua/officials/13696/public

 

Справа №7: Козак Тарас Романович, Народний депутат України

Надіслана заява до НАЗК про проведення повної перевірки декларації. Підстави: зменшення за один рік кількості готівки на 13 мільйонів гривень без очевидних витрат та сумнівні джерела походження коштів на придбання нерухомості та дарування братом автомобіля вартістю 2 мільйони гривень.

Деталі за посиланням: http://registry.lku.org.ua/officials/13712/public

 

Справа №8: Шнайдер Володимир Володимирович, екс-Начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради)

Надіслана заява до НАЗК про проведення повної перевірки декларації. Підстави: Не задекларувано жодного об’єкта нерухомості, що належать декларанту або членам його сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, що свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації. Також невідомими є джерела походження грошей на придбання автомобіля Ford Focus.

Деталі за посиланням: http://registry.lku.org.ua/officials/13722/public

 

Справа №9: Бордун Галина Володимирівна, Начальник управління персоналом Львівської міської ради, депутат Львівської обласної ради

Надіслана заява до НАЗК про проведення повної перевірки декларації. Підстави: Декларант не задекларувала членство у трьох громадських організаціях. Декларант не задекларувала жодного об’єкта нерухомості – житлового приміщення, що належать їй або членам її сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, що свідчить про приховування і декларування недостовірної інформації. Також невідомими є джерела походження грошей на придбання автомобіля Hyundai Accent.

Деталі за посиланням: http://registry.lku.org.ua/officials/13723/public

 

Справа №10: Шрамов’ят Роман Євстахович, Міський голова міста Стрий

Надіслана заява до НАЗК про проведення повної перевірки декларації. Підстави: Подружжя Шрамов’ят при річних доходах сім’ї у 166 130 грн. у 2016 році за рік збільшили готівкові активи як мінімум на 754 471,2 гривень. Джерела походження цих коштів невідомі. Це може свідчити про недекларування додаткових доходів або про наявність ознак незаконного збагачення.

Деталі за посиланням: http://registry.lku.org.ua/officials/13724/public

 

Ми продовжуємо працювати над перевірками електронних декларацій чиновників Львівщини та працюємо над новими заявами до антикорупційних органів. Закликаємо Вам повідомляти інформацію про сумніви у статках чиновників нашого регіону та пропонувати кандидатури для перевірок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *