Відповідь на запитання е-декларантам Львівщини 2017: проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. І. Франка

Антикорупційний форум Львівщини отримав відповідь на запитання щодо електронної декларації Проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку ЛНУ ім. І. Франка М. В. Лозинського.

 

У своїй відповіді на наші запитання пан Мар’ян відзначає: «На Ваші запитання щодо моєї е-декларації хочу повідомити наступне;

 

Всю інформацію, яку я розмістив в е-декларації, подана відповідно до її форми заповнення і має законне підтвердження на основі документів, які , на Ваше прохання ,подаю нижче. Хочу звернути Вашу увагу на те, що за адресою моєї реєстрації ( м.Львів, вул Щирецька 14 ос.) проживає Побережна Романна Степанівна- мати моєї дружини Лозинської Марти Богданівної. Отже, я подав всю інформацію, яка стосується особисто мене, моєї дружини – Лозинської Марти Богданівної та Побережної Романни Степанівної.

Джерело доходу відображає мою заробітню плату на посаді проректора ( 134 325 грн.) та заробітну плату за сумісництвом ( викладаю на факультеті журналістики – 39 863 грн. 0.5 ставки) Львівського національного університету імені Івана Франка. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружини Марти Лозинської за 2016 рік складає 486 324 грн. Побережна Романна Степанівна отримала заробітню плату в ПАТ “Банку Львів” 20 033 грн. та пенсію в розмірі 17 702 грн.

Декларації 2

В розділі ” Об’єкти Нерухомості” мною відображено квартиру загальною площею 69,80кв.м. , яку я отримав у 1988 році (ордер н.1017 від 22 грудня 1988 р.) де проживають члени моєї сім’ї. Також у загальній інформації цього розділу я вказав житловий будинок за адресою вул. Щирецька 14 загальною площею 530,1кв.м. житлова площа якого дорівнює 322,2кв.м. Хочу підкреслити, що 25/100 ідеальних часток цього будинку належить дружині- Марті Лозинській, яку подарував її батько – Побережний Богдан Павлович.(Свідоцтво про право власності від 22 травня 2012 року та Витяг з Державного реєстру правочинів від 12.10.2006 року ВХ 496371). Вся залишкова площа цього будинку належить іншим особам, які там проживають.(Див. е-декларацію, адже ж там все відображено?!)

Щодо земельних ділянок відображених у е- декларації, то хочу зазначити, що дружина Марта Лозинська, працюючи вчителем математики у СШ-85 м. Львова понад 25 років, звернулася із заявою до сільської ради с. Конопниці на отримання земельної ділянки (0,10000га) яку отримала відповідно до рішення Конопницької сільської ради (н. 142 від 08.12.2011р.) для ведення особистого селянського господарства ( в 2014 р. отримала дозвіл на зміну цільового призначення-будівництво та обслуговування житлового будинку-0,0017га).
Побережна Романна Степанівна на підставі рішення виконавчого комітету Скнилівської сільської ради від 11.01.1996 р.(номер 3) отримала земельну ділянку площею 0.0417 га. для ведення садівництва. У 2010 році Побережна Романна Степанівна отримала свідоцтво на право власності на нерухоме майно – садовий будинок загальною площею 75,9кв.м., житлова площа 41,2 кв.м. на вищезазначеній земельній ділянці за адресою с. Скнилівок, Пустомитівський район.

Також Побережна Романна Степанівна у 1995 році на підставі рішення виконавчого комітету Старояричівської сільської ради (н.68) отримала у приватну власність земельну ділянку площею 0,0602га для ведення садівництва.

У розділі “Цінне рухоме майно- транспортні засоби” мною відображено автомобіль Мерседес-Бенс 1994 року випуску, який Побережна Романна Степанівна отримала для користування через органи праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрацї відповідно до п. 32 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями чинного законодавства України. Відповідно до доручення департаменту соціального захисту населення від 18 червня 2015 року (н.10-3515) у зв’язку із погіршенням здоров’я інваліда Побережної Романни Степанівної, надано право управляти цим автомобілем-зятю Лозинському Мар’яну Володимировичу.

Автомобіль Honda CR-V, 2008 року випуску був придбаний дружиною Лозинською Мартою Богданівною у грудні 2012 році відповідно за сімейні кошти та договору-купівлі, який повинен знаходитися у реєстраційній службі МРЕО м. Львова.

Мопед, який зазначений в е- декларації був подарований родичем Стасюком Петром в 2011 році моєму синові Лозинському Володимиру Мар’яновичу якому тоді ще не виповнилося 18 років, я оформив на себе.

Прошу шановну Координаційну Раду з питань запобігання та протидії корупції на Львівщині прийняти мою публічну інформацію як відповідь на Вашу пропозицію щодо прозорості та чесності при заповнені е-декларацій.

З повагою, Мар’ян Лозинський».

 

Ми вдячні за таку повну і грунтовну відповідь на наші запитання та за позитивний приклад прозорості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *