Відповідь на запитання е-декларантам Львівщини 2017: депутат ЛМР Т. Чолій

Антикорупційний форум Львівщини отримав відповідь на запитання щодо електронної декларації депутата Львівської Міської Ради від “Української Галицької Партії” Тараса Чолія.

 

У своїй відповіді на наші запитання пан Тарас відзначає: “Як відомо, під час періоду подання декларацій за 2016 рік у системі декларування постійно ставалися збої. Внаслідок таких збоїв у системі не збереглися відомості про мої доходи. Виявивши це, я написав кілька звернень до служби технічної підтримки, однак не отримав жодної відповіді. Після цього, 3 липня 2017 року, я надіслав до Національного агенства паперову декларацію про мої доходи та звернення із проханням оприлюднити відомості про мої доходи (копія звернення додається).

2

Однак, у відповідь на моє звернення НАЗК надіслало формальну відписку і відомостей про мої доходи не оприлюднило (копія відповіді додається)”.

3

4

Також на прохання пана Тараса ми виправили у нашому матеріалі дату набуття права на зазначений об’єкт нерухомості з 2016 року на 2015 рік. 

Додатково пан Тарас відзначив: “Що стосується купівлі мною квартири площею 98,7 кв.м., то я купував її на первинному ринку, виступаючи інвестором будиівництва, і сплачував її варість частинами протягом тривалого часу. Завершення будівництва будинку та оформлення прав власності відбулося у 2015 році, тобто роком раніше ніж той, за який подавалася декларація”.

1

Ми вдячні за таку повну і грунтовну відповідь на наші запитання та за позитивний приклад прозорості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *