Відповідь на запитання е-декларантам Львівщини 2017: директор «міжнародного» департаменту ЛОДА

Антикорупційний форум Львівщини отримав запрошення на зустріч та отримав відповіді на запитання щодо електронної декларації директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Лі Поліни Вячеславівни.

 Polina LI

 

У своїй відповіді на наші запитання пані Поліна відзначила, що вона була однією з семи осіб, що першими подали своїй електронні декларації до системи Національного агентства з запобігання корупції. Також вона нагадали, що у Інтернеті можна ознайомитись з її деклараціями від 2014 року.

З приводу питань по декларації за 2016 рік пані Поліна відзначила, що майже усе майно, яким вона володіє на праві власності, набула ще до вступу на державну службу у 2012 році (у 2012-2016 рр. вона працювала на різних посадах у Миколаївському районному суді Львівської області). З приводу 3000 кв.м. земельних ділянок з невідомою вартістю, то директор департаменту відзначила, що їх набуття відбулось нею та батьками внаслідок безоплатної приватизації за рішенням сільської ради с. Годвишня Городоцького району. Чиновник також додала, що у системі е-декларування нема відповідних граф як «безоплатна приватизація», щоб можна було повніше заповнити е-декларацію.

Директор департаменту також відзначила, що для неї дуже важлива її ділова репутація, а тому вона швидко реагує на матеріали у ЗМІ, щоб відповісти на усі питання. Пані Поліна Вячеславівна також додала, що готова піти з займаної посаді якщо хоча б одна людина, з якою вона працювала, обґрунтовано заявить, що її можна запідозрити у якихось корупційних справах. При цьому вона додала, що вже не раз думала над тим, щоб піти (у тому числі і через незначні заробітні плати на державній службі), але продовжує «триматись».  

На завершення пані Поліна додала, що підзвітність та прозорість її департаменту є її професійним пріоритетом ще з часів навчання на курсі “Судове адміністрування” у Києві, USAID програмі “Справедливе правосуддя” та спеціальній програмі IVLP від посольства і державного департаменту США на тему “Accountability in Government” (Підзвітність у владі). Також департамент готує окремі проекти з підзвітності, антикорупційних інструментів, edata.

 

Ми вдячні за таку повну і ґрунтовну відповідь на наші запитання та за позитивний приклад прозорості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *