Інформаційна діяльність Антикорупційного Форуму Львівщини: аналітика та реагування

Антикорупційний Форум Львівщини продовжує серію публікацій «Річний звіт діяльності» у якій розповідає про наші антикорупційні напрацювання, діяльність, а також перепони на шляху запобігання корупції.

У цьому матеріалі про аналітичний доробок та коментарі ЗМІ від Форуму.

Аналітика звіт

Загалом на інформаційних ресурсах Форуму було опубліковано 211 аналітичних матеріалів. Серед них наступні типи матеріалів:

 

Аналітичні огляди. Щотижня ми публікуємо огляд антикорупційних подій в Україні (до прикладу, ТОП-5 антикорупційних подій тижня в Україні (1-7 січня 2018 року) (загалом їх було 76) та щодва тижні огляд антикорупційних подій на Львівщині (до прикладу, ТОП-5 антикорупційних подій Львівщини (18-31 грудня 2017 року) (загалом 30). Також ми представляли на сайті карту органів з антикорупційною компетенцією у Львівській області.

 

Матеріали щодо е-декларацій. Значну частину наших публікацій зайняли статті з результатами перевірок е-декларацій (до прикладу, Запитання е-декларантам Львівщини 2017: «Блок Петра Порошенка» у Львівській обласній раді). Також окрема група матеріалів стосувалась публікації відповідей на публічні запитанняч до декларацій (до прикладу, Відповіді на запитання до е-декларантів ЛОДА за сприяння очільника області (частина 3). Ще один тип матеріалів стосувався написаних нами заяв до антикорупційних органів (до прикладу, Заяви до антикорупційних органів на «сизих голубів» Львівщини: хвиля №3).

 

Публічне звітування. У рамках серії «Річний звіт Антикорупційного Форуму Львівщини» ми опублікували такі системні звіти, зокрема: 1) «Антикорупційні стратегії для Львівщини та України: рік роботи Антикорупційного Форуму», 2) «Оновлені антикорупційні стратегії для Львова та Львівської області», 3) «Запобігання та протидія корупції у Львівській Міській Раді: можливості та перепони», 4) «Запобігання та протидія корупції у Львівській обласній державній адміністрації: можливості та перепони», 5) «Е-декларації чиновників Львівщини: корупційні ризики та тенденції». Також опубліковано 8 матеріалів з звітами діяльності Форуму («Актуальне на порядку денному»). Окремої уваги заслуговують матеріали про системні антикорупційні пропозиції Форуму: регіональну стратегію, пропозиції до проекту Статуту територіальної громади Львова, пропозиції до антикорупційної стратегії України.

 

Матеріали про події та проекти Форуму. Серед таких подій можна згадати суд над активістом-партнером Антикорупційного Форуму, ухвалення спільної з ЛОДА антикорупційної програми, підписання Форумом антикорупційної декларації, лекцію «Застосування антикорупційних та люстраційних інструментів в Україні», освітню зустріч з головою освітнього департаменту Львівської ОДА та заяву Форуму з приводу слідчих дій у стінах Львівської Міської Ради. До матеріалів про проекти Форуму можна віднести: «Центр юридичної підтримки антикорупційних справ», «Ідеї антикорупційних проектів для ЄС», «Як працюють антикорупційні гарячі лінії у Львові?».

 

Представники Форуму надавали коментарі для ЗМІ, зокрема, 24 каналу (щодо прокурора Є. Парамонова та щодо суддів-кандидатів від Львівщини до Верховного суду України), НТА (на передачі щодо е-декларацій заступників міського голови Львова , щодо директорів ЛКП, заступників голови ДФС області, голів РДА області (в ході якої отримали від очільника області запевнення, що матимемо відповіді від усіх перевірених декларантів системи ЛОДА), 1+1 (ТСН), ICTV, Високому замку, Гал-інфо. Також на Українській правді вийшла стаття представника Форуму на тему «Українська корупційна хвороба: 12 невтішних тез».

Представники Форуму брали участь у загальноукраїнському експертному опитуванні в рамках дослідження «Індекс демократичного розвитку областей України», а також всеукраїнському експертному опитуванні щодо вітчизняних реформ від Active Group.

 

Запрошуємо ознайомлюватись з нашими матеріалами на сайті Форуму у розділах «публікації», «проекти» та «події».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *