Місцеві антикорупційні зміни на Львівщині: виступ Координатора Коаліції на Форумі реформ

Webp.net-resizeimage

Сьогодні Координатор Антикорупційного Форуму Львівщини виступив на панельній дискусії Форуму Реформ “Як громадяни впливають на зміни в країні” від School of Public Management UCUЦентр громадського моніторингу та досліджень та Львівський Регуляторний Хаб.

 

Антикорупційному Форуму Львівщини вже майже 2 роки. Пріоритетом нашої громадської коаліції є впровадження місцевих антикорупційних реформ, тобто запобігання корупції. Одразу відзначу, що в суспільстві більше популярні не реформи, а «кров корупціонерів». І нам важко. Люди хочуть зрадоньку, а не реформи. Бо зрадонька проста, а реформи – це складний тривалий процес.

 

Що означає запобігання місцевій корупції та як ми це намагаємось робити? Запобігання корупції – це впровадження довгострокових місцевих антикорупційних рішень, що змінюють правила, що спрощують якісь процеси таким чином, що корупцією займатись стає неможливо, або невигідно. Мова про іншу природу місцевої влади. Це, до прикладу, реформа Виконкому ЛМР та адміністративних процедур у Львівській ОДА, більша прозорість і публічність фінансування освітніх закладів, громадський контроль за комунальними підприємствами, дерегуляція та посилення інструментів громадської участі, запровадження аукціонів, електронних сервісів та дозволів.

Цей процес складається з двох етапів: перший – напрацювання проектів рішень, друге – адвокація, просування цих проектів рішень.

 

Перше питання місцевих реформ, яке ми вирішили – що саме просувати? Неможливо щось змінювати чи рухатись вперед не маючи чіткого напрямку.

Щоб напрацювати проекти рішень ми зібрали понад 100 людей та експертів з українських та міжнародних інституцій і разом в окремих групах напрацювали антикорупційну стратегію для Львівщини. Це була перша комплексна антикорупційна стратегія в Україні і поки це найкраща дорожня карта реформ для нашої області. Ми вважаємо її загальним надбанням і раді якщо будь-які спільноти, громади чи організації будуть просувати напрацьовані ідеї.

Стратегія неодноразово вдосконалювалась. Вона не лише позначає проблеми, але й дає рецепти їх вирішення. Ці рецепти – це конкретні заходи, ідеї актів чи проектів, що потрібні для зменшення корупційних ризиків у 10 сферах, зокрема, у лісовому господарстві, закупівлях, е-врядуванні, органах місцевої влади, у фіскальних та правоохоронних органах, в освіті, у дерегуляції.

 

Після того як ми зрозуміли що саме треба робити ми перейшли до просування окремих ідей і пропозицій на рівні Львівської Міської Ради та Львівської ОДА. Ми контактували з заступником мера Львова, головами структурних підрозділів і комунальних підприємств Львова, головою Львівської ОДА, його заступниками та головами структурних підрозділів. На цих зустрічах ми пропонували нашу стратегію в якості спільної «дорожньої карти» і просували окремі рішення. Що вдалось, а що поки не вдалось?

 

Ми повинні зрозуміти декілька моментів. По-перше, ми майже не можемо на місцях впливати на ті речі, що залежать від центральної вертикалі. Мова про суди, прокуратуру і так далі. Це важливий обмежуючий фактор. По-друге, чи є політична воля на Львівщині впроваджувати місцеві антикорупційні реформи? Є, але вона часткова і неоднорідна. По-третє, чи впливає політика на впровадження місцевих реформ? Однозначно впливає. Деколи навіть добре.

Оскільки наша громадська ініціатива зацікавлена у довгострокових антикорупційних регіональних реформах, то нас, перш за все, цікавить вибудовування системної антикорупційної комунікації. Саме тому окрему уваги ми приділили створенню системних форматів співпраці. Такими форматами стала спільна Антикорупційна програма з ЛОДА та наше членство у Колегії ЛОДА, створення Антикорупційного Сектору ЛМР та вже зовсім свіже, створення великої Робочої групи щодо антикорупційної стратегії Львова.

 

Львівська область. На рівні області була прийнята наша спільна антикорупційна програма. Ми її безпосередньо супроводжували, як і зараз працювали над вдосконаленням програму на 2018 рік (внаслідок останніх консультацій там будуть цікаві пункти про контроль ремонтів дорів, бюджетного процесу, закупівлі матеріальних цінностей). Задля контролю виконання програм наш представник був введений в склад Колегії Львівської ОДА, що дає можливість виносити все нові і нові питання на порядок денний. Скоро відбудеться ініційований нами публічний звіт ЛОДА щодо виконання програм. Має бути цікаво.

Щодо наших проектів. З нашої ініціативи був створенний інститут регіонального бізнес-омбудсмана, що покликаний усувати корупційні ризики для бізнесу (в якості першого кроку вже підписаний меморандум з «Львівобленерго», що усуває ризики взаємодій з ним). Область погодилась провести антикорупційне соціологічне опитування у всіх районах області, також заставити залити повну інформацію на портал публічних фінансів e-data. Окрема тема – це активна діяльність спільної групи «Стоп.Лісоцид» щодо протидії корупції у лісовому господарстві Львівщини. Піднімали ми також питання ракурсів камер на митних постах Львівщини та корупційних ризиків системи взважування транспорту на митних постах. На останній розширеній зустрічі з ЛОДА ми підняли питання невиконання доручення голови ЛОДА щодо проведення закупівель (ми комунікуємо як з департаментом, так і з активістами-розслідувачами щодо гармонізації їх позиції), отримали запевнення про початок впровадження системи публічних аукціонів Prozorro.Продажі. Також досягли згоди щодо початку процесів з впровадження антикорупційних програм ОТГ. Підняли ми питання створення Порталу відкритих даних ЛОДА, сприяння Регуляторному Хабу.

Також вперше в Україні на місцевому порядку денного є питання стимулювання викривачів корупції. Детальніше про цей приклад адвокації. Ідея проста. У провідних західних державах діє наступна практика: якщо ти активіст, експерт, чиновник чи просто громадянин і своїми діями сприяєш поверненню корупційних коштів у бюджет, то отримуєш винагороду, наприклад 10% від повернутого. Така практика сприяє громадській активності, зменшує корупційні ризики щодо використання бюджетних коштів. Оскільки законопроект 4038а ще не прийнятий, то ми запропонували врегулювати це питання на рівні області. Спочатку було несприйняття і нерозуміння ідеї. Потім вона представлялась як нереальна. Згодом як незаконна. Потім не було грошей. Потім задумались, що може в тому щось є. А згодом на цю програму у обласному бюджеті було виділено 100 тисяч гривень. На все це пішло 7 місяців. Ми мали підтримку голови ЛОДА, керівників усіх профільних структурних підрозділів, питання викривачів було включено до Антикорупційної програми 2018 і тут питання наткнулось на профільну комісію ЛОР. Там цей унікальний пілотний механізм був заблокований. І боротьба за це лише починається.

Антикорупційний Форум має не тільки загальну, але й спеціальні стратегії. У рамках Форуму була створена окрема освітня група, що працювала з керівництвом освітнього департаменту ЛОДА. Форум також запропонував свої підходи до Плану заходів Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року.

Окремий порядок денний Форум напрацював і для зустрічі з головою Львівською обласної ради Олександром Ганущиним. Ми знаємо, що є процеси підготовки Антикорупційної програми ЛОР на 2018 рік.

 

Львів. Ми працюємо над формуванням антикорупційної інфраструктури Львівської Міської Ради. Спочатку хотіли відновити антикорупційну координаційну раду при Виконкомі, потім домовлялись про постійний формат консультацій з громадськістю. У результаті був запущений внутрішній підрозділ ЛМР під кураторством голландців, що запобігає корупції зсередини і напрацьовує рекомендації з змін процесів у ЛМР. Над цим проектом ми бились рік. Зараз активно з ними співпрацюємо, бо до того в ЛМР не було того, хто б відповідав за цю сферу.

Також зараз ми досягнули домовленості, що спільно з ЛМР буде створена велика Робоча група з напрацювання антикорупційної стратегії, програми та карти швидких перемог для міста Львова. Цій домовленості передували 7 зустрічей. Тут мають бути відчутні результати, більшість експертних ГО долучились до процесу. Якраз вчора ми передали 19 кандидатур до групи і погодили юридичні моменти. Серед перших пропонованих нами перемог: Впровадження Prozorro.Продажі, відкриті черги у дитячих садочках, спрощення дозвільних та адміністративних процедур, оприлюднення усієї інформації згідно рекомендацій експертних установ та перехід на повноцінну відкритість даних, створення реєстру конфлікту інтересів, пакти доброчесності у сфері будівництва, наглядові ради КП.

Працюємо ми і з документами. Наші позиції щодо звітування стали частиною нового Статуту територіальної громади міста Львова. Подавали ми пропозиції і до електронних сервісів міста як Кабінет мешканця.

Ми подали проекти Антикорупційної програми міста Львова, положень про громадську експертизу, викривачів корупції, а також проекти Етичного кодексу Львівської Міської Ради. Працюємо над впровадженням прозорих черг у дитячі садочки (вчора було якраз засідання Робочої групи).

Ми дивимось на реформи широко. Тому долучаємось як до консультацій щодо паркування, так і до громадських слухань щодо літніх майданчиків.

 

Впровадження реформ на місцевому рівні реальне. Воно є в рішеннях про зниження порогів в закупівлях, в прийнятті ЛМР рішення про критерії аудиту комунальних підприємств. Але це складно, довго і результат цих рішень не буде відчутний одразу. Це проблема для нашої ментальності. Це потрібно розуміти і цього треба бути готовим дочекатись.

Якби громадський запит і громадська підтримка цих реформ була б більшою, то і темп був би швидший. Так само реформи були б швидшими якби громадський сектор був би більш консолідований. Антикорупційний Форум Львівщини виступав ініціатором створення нової антикорупційної платформи реально діючих антикорупційних ініціатив регіону. Ця ідея, на жаль, комплексно не втілилась. Зараз ми очікуємо створення Львівської Ради реформ (за моделлю РПР) і закликаємо до консолідації.

Разом ми здатні робити все більше і швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *