“Право на вибір” на Першому Західному: Голова Львівської ОДА vs Антикорупційні активісти та журналісти

У студії Перший Західний наші колеги Oleksii Rohovyk та Курій Василь долучились до гострої програми Право на вибір. У гостях голова Львівської ОДА Oleg Synyutka, а також, як сказала ведуча програми Галина Янко, активісти та журналісти, що за останні 4 місяці найбільш критично висловлювались щодо діяльності владної вертикалі.

222

фото: http://detector.media/rinok/article/123273/2017-02-17-natsrada-zatverdila-zminu-nazvi-telekanalu-lviv-tb-na-pershii-zakhidnii/

 

Відверта розмова без цензури у якій єдиним обмежувачем став час. Тому не встиглось задати більше одного питання і прокоментувати тез голови ЛОДА з якими були не згодні. А хотілось спитати не лише про ставлення українців до корупції у Львівській області, але й про проблеми з місцевими реформами, закупівлями та інше.

Наш висновок з дискусії: збурення, що породжують розслідування, дуже важливе, адже воно виявляє проблеми. Тоді на допомогу приходять місцеві антикорупційні активісти-реформатори як Антикорупційний Форум Львівщини, щоб шукати якісне конструктивне вирішення проблем. Якщо мова про земельний скандал з «Кооперативом Озеро» в Наварії, то в голову приходять ідеї про єдиний реєстр та електронну чергу на земельні ділянки для учасників АТО, якщо мова про вирубку лісів, то мова про заборону невибіркових рубок, механізм погодження рубок громадами, відкриті торги та інше. За розслідуваннями завжди мають йти локальні реформи. І покарання винних, звичайно.

Деталі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Pa3fAqYMDys

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *