Лист на підтримку кандидатури Андрія Дячишина на посаду бізнес-омбудсмана Львівської області

Webp.net-resizeimage

Створення інституту регіонального Бізнес-омбудсмена у Львівській області було спільною ініціативою Антикорупційного Форуму Львівщини та його партнерів, а також Комітету підприємців Львівщини.

Спільними зусиллями ми доопрацювали Положення про регіонального бізнес-омбудсмана Львівщини та затвердили його на Координаційно-дорадчій раді Львівської обласної державної адміністрації . Задля розвитку ініціативи ми підготували стратегію, а також первинний план заходів та перелік потенційних обласних партнерів.

Андрій Дячишин, як в.о. Бізнес-омбудсмана швидко дав перший результат: підписано меморандум з ПрАТ «Львівобленерго», що заклав основи майбутньої співпраці підприємницького середовища з монополістом на рівних умовах.

Пан Андрій розпочав активну роботу з бізнесом. Яскравим тому доказом є візит на козину ферму “Шеврет” та опрацювання інших звернень від бізнесу.

 

Вважаємо, що цю важливу спільну роботу варто продовжити, а тому ми, громадська коаліція «Антикорупційний Форум Львівщини» спільно підтримуємо кандидатуру Андрія Дячишина на посаду Бізнес-омбудсмана Львівської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *