Народний депутат України підтримала громаду с. Звенигород у справі проти ПАТ “Львівгаз”, що була ініційована Форумом

Раніше ми вже писали. що окремим напрямом роботи Форуму є надання правової допомоги громадянам у рамках Центру юридичної підтримки антикорупційних справ. Реагуючи на одне з таких звернень ми подали низку запитів щодо діяльності ПАТ «Львівгаз» на предмет можливих зловживань із однією з інвестиційних програм Львівської області. Мова йшла про ремонтні роботи газових мереж у с. Звенигород Пустомитівського району Львівської області.

У результаті ми написали заяву про злочин передбачений ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем») до Прокуратури Львівської області. На основі цієї заяви 31 серпня 2017 року внесено відомості в ЄРДР та відкрито кримінальне провадження. Наслідком цього провадження також стали зустрічі між представниками Антикорупційного Форуму, громадою села, Департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА та ПАТ «Львівгаз», а також формування спільний комісій для виїзду на місця. Досудове розслідування у справі триває. Але суттєвого зрушення у кримінальному провадженні та у вирішення проблеми досі нема.

 

Ми раді, що до ініційованої у тому числі нами спільно з місцевою громадою с. Звенигород справи, підключились і народні депутати України, зокрема, пані Вікторія Войціцька, що є секретарем Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу. Цим депутатським зверненням визнаються обгрунтованими претензії споживачів до ПАТ “Львівгаз” , який незаконно вимагав оплатити заміну газопроводів-вводів та підписати акти балансового розмежування.

1

2

3

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *