Громадські слухання щодо вдосконалення електронної реєстрації дітей у ДНЗ у Львові: відео говорять самі за себе

111

фото: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/305412-u-lvovi-z-1-zhovtnia-pratsuivatyme-elektronna-reiestratsiia-dlia-ditei

 

Наш активіст Yurij Tyrkalo у ефірі Телеканал НТА прямо з громадських слухань на тему вдосконалення електронної системи реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади міста Львова.

За їх результатами вдалось вчергове рекомендувати ті пропозиції, на яких раніше наполягав Форуму: відкриття електронної черги, передача адміністративних функцій в ЦНАПи, запровадження API для контролю за чергою та ін.

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OrmdnUJ2tL8&feature=youtu.be

 

Також наш активіст Markijan Hrynovets так прокоментував підсумки слухань: «Пару думок про “Громадське слухання щодо вдосконалення електронної черги до ДНЗ”.

Слухання проведені конструктивно, вдалось обговорити багато організаційних питань, а не скарг про те, що не вдалось попасти в садок.

Також багато корисних пропозицій було ухвалено учасниками слухань, яких, по при пізню годину, залишилась необхідна більшість.

Окремо хочеться згадати управління освіти в особі Клочко Н.В., яка була присутня. Її позиція у відповідях і голосуваннях була очікувана, але все ж неприємна: типові бюрократичні виправдання, при голосуванні за відкриття списків в садочки голосувала проти, не підтримала зарахування до пільгової категорії багатодітних сімей та матерів/батьків одиночок, а також прохання набирати в садочки саме ту кількість дітей, яка визначена у черзі і контролювати дотримання цього керівниками садочків (а це, до речі, цілком відповідає пункту 2.1 Положення про набір дітей до ЗДО, контроль якого покладено на управління освіти пунктом 3.2 цього ж Положення). Ці всі моменти зафіксовані живою трансляцією Iryna Shemechko.

Дякую Сергій Івах за небайдужість та ініціативу, тепер необхідний депутатський контроль щодо реалізації в життя наших ініціатив та пропозицій, щоб напрацювання не залишились пустими розмовами. Надіюсь, що інші депутати, в тому числі присутні Ігор Дякович, Оксана Рубай та Igor Zinkevych також активно включаться в роботу по вдосконаленню електронної черги і наступного року вже не буде таких проблем з її роботою.

P.S. Дедалі більше складається враження, що з поточним складом управління освіти якісних змін не досягнути. В кращому випадку пообіцяють що колись щось буде і чекатимуть, що забудеться..».

 

Відео з слухань від активістки Iryna Shemechko доступні за посиланнями:

https://www.facebook.com/iryna.shemechko/videos/2036781133013349/

https://www.facebook.com/iryna.shemechko/videos/2036891236335672/

https://www.facebook.com/iryna.shemechko/videos/2036930056331790/

https://www.facebook.com/iryna.shemechko/videos/2037022689655860/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *