“У місті Лева є проблеми, про які Садовому не хочеться говорити в інших містах”: Кооординатор Форуму про «всеукраїнське турне Садового» (коментар для “Високого замку”)

333

фото: https://wz.lviv.ua/article/376657-prezydentske-turne-andriia-sadovoho

 

“Високий замок” запитав Координатора Антикорупційного Форуму Львівщини Олексія Роговика про турне мера Львова Андрія Садового містами України.

«Якщо хтось має президентські амбіції, то повинен організовувати загальноукраїнський тур. Андрій Іванович не часто виїжджав в інші міста України. Багато українців знають про нього лише зі слів або з екранів телебачення. Не дивно, що тепер він налагоджує контакт з потенційними виборцями. Думаю, цей тур пов’язаний не лише з президентськими виборами, а й з парламентськими. Оскільки рейтинги «Самопомочі» не такі, як були кілька років тому. Це пов’язано з різними причинами, зокрема зі сміттєвою кризою у Львові. Поїздки Садового — це добре, він піарить наше місто. Зрозуміло, у місті Лева є проблеми, про які Садовому не хочеться говорити в інших містах. На зустрічах йому задають незручні питання, він змушений на них відповісти: це і проблеми з транспортом, з антикорупційною діяльністю… Є питання і до діяльності фракції «Самопоміч» у Верховній Раді» – зауважив Координатор Форуму.

Повний текст оригінального матеріалу за посиланням: https://wz.lviv.ua/article/376657-prezydentske-turne-andriia-sadovoho

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *