Антикорупційний Форум Львівщини підтримав громадського активіста Романа Маселка у справі про тиск на нього за критику судової псевдореформи

111

Відомого громадського активіста Романа Маселка (Громадська рада доброчесності, ГР при НАБУ) та адвоката у справах Майдану за зверненням народного депутата та сумнівних ГО могли позбавити адвокатського посвідчення за критику судової реформи, підтримку судді-викривачки Лариси Гольник і підозри що він є “таємним агентом НАБУ”. Львівськими антикорупційними організаціями прийшли його підтримати. Спершу пан Роман розніс усі аргументи звернення, а тому КДК була змушена закрити справу. Перемога.

 

Сам пан Роман написав: «Львівська КДКА відмовила у відкритті дисциплінарного провадження щодо мене на підставі скарги депутата Попова.

 

Здається я їх переконав, що не є таємним агентом НАБУ, а підтримка суддів-викривачів та критика реформи не є порушенням адвокатської етики.

 

Дуже дякую журналістам і львівським активістам, яких я сьогодні бачив вперше, які несподівано прийшли мене підтримати. Друзі, дуже дякую за підтримку і Вашу небайдужість. І взагалі, без потужної підтримки рішення могло бути зовсім іншим. Тому усім дякую.

 

Зі статусом адвоката зробити можна більше, тому продовжуємо боротьбу».

 

Відео за посиланням: https://m.facebook.com/groups/1688408644524862?view=permalink&id=2399891250043261&ref=m_notif&notif_t=like_tagged

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *