Відбулися збори учасників робочої групи «Подолання корупції у лісовому господарстві Львівщини»

Проблема планомірного незаконного знищення лісів Львівщини вже давно є темою, що гримить серед регіональних ЗМІ. Незаконне збагачення на цій темі є злочином не тільки з точки зору кримінального законодавства, але й з точки зору загрози екосистемі. Для вирішення проблеми коаліція наших активістів та юристів напрацьовує окрему Дорожню карту з вирішення проблеми незаконної лісорубної діяльності на Львівщині.

Першочерговим пунктом на сьогодні є швидка консолідація інформації щодо правопорушень у сфері лісового господарства, звернень / матеріалів кримінальних проваджень, систематизація інформації про посадових \ службових осіб, які гальмують процес переведення діяльності лісогосподарських підприємств у виключно законну площину.

Ми закликаємо усіх громадських активістів, яких цікавить збереження і захист лісів на Львівщині, надсилати нам інформацію з метою формування доказової бази. Також ми звертаємося до усіх активних середовищ на Львівщині долучатися до спільної роботи, формування коаліції з залученням як українських екологічних організацій, так і міжнародних екозахисних рухів та організацій.

Просимо звертатись написавши на електронну адресу: ole-rogovyk@ukr.net (Олексій).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *