Ініційована Антикорупційним Форумом велика антикорупційна робоча група при ЛМР розпочала свою роботу

2

Антикорупційній Стратегії та Програмі Львова бути!

Наша організація, Антикорупційний форум Львівщини, протягом усього 2017 року адвокатував необхідність системної роботи з запобігання корупції у Львівська міська рада. Для цього ми подали до ЛМР як проекти базових антикорупційних документів (Стратегію Форуму), так і пропонували різні формати взаємодії з громадськістю.

Рік наших зусиль дав результат лише у другій половині 2018 року коли разом з посадовцями ЛМР та співробітниками новоствореного Сектору доброчесності ЛМР ми досягли домовленості про: 1) створення при ЛМР антикорупційної робочої групи для напрацювання проекту антикорупційної стратегії (загальні контури) та програми міста (конкретні кроки) за секторальним принципом. 2) паралельну роботу над впровадженням «швидких антикорупційних перемог».

Згодом ця домовленість була затверджена розпорядженням міського голови Львова Андрій Садовий, а вчора унікальна за своїм складом та змістовною спрямованістю Робоча група розпочала свою роботу. Поки визначили орієнтовний перелік сфер для роботи та формат діяльності. З нашим комплексним баченням можна ознайомитись за посиланням у першому коментарі. І закликаю усіх подавати свої конструктивні антикорупційні пропозиції.

Хочемо подякувати як колегам, що не втрачали сили для просування ідеї створення цього майданчику; 19 представникам громадськості, які дали згоду на участь у цій робочій групі; та ЛМР, що висловила готовність чути наші пропозиції. Тепер треба перейти в стадію: не тільки чути, але й впроваджувати на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *