Мер Львова юридично закріпив ініціативу Антикорупційного Форуму щодо напрацювання Етичного кодексу ЛМР

444

фото: https://www.prostir.ua/?focus=etychni-pravyla-zhurnalistiv-perepyshut-pid-hromadski-media

Як повідомляє сайт Варіанти “Андрій Садовий створив робочу групу для розробки Кодексу етичної поведінки службовців міськради. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №457 від 7 вересня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу з розробки Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради та працівників її комунальних підприємств. “З метою підвищення рівня доброчесності та етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради та працівників її комунальних підприємств, покращання ефективності роботи Львівської міської ради та її структурних підрозділів, утворити робочу групу з розробки Кодексу етичної поведінки посадових осіб Львівської міської ради та працівників її комунальних підприємств”, – йдеться у документі.

Згідно із розпорядженням, робоча група до 15 листопада цього року має розробити проект Кодексу етичної поведінки посадовців міськради та подати на розгляд Андрію Садовому”.

 

З ініціативою про напрацювання відповідного документу Антикорупційний Форум звернувся до Львівської Міської Ради ще у 2017 році. Але лише у 2018 році процес напрацювання цього документу розпочався та був легалізований розпорядженням мера Львова. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *