8 нових заяв до антикорупційних органів щодо е-декларацій “сизих голубів” Львівщини

Webp.net-resizeimage

 

Ми відновили антикорупційну співпрацю з  щодо е-декларацій чиновників, тепер з Bihus.info. Ми передали юристам проекту підозри щодо двох чиновників, що не подали е-декларації, а також матеріал щодо е-декларантів-«бомжів», що очевидно брешуть, що вони ніде не проживають. Передали ми також аналітичні довідки за результатами перевірок декларацій депутатів парламенту, голів ОТГ Львівщини, директорів львівських комунальних підприємств.

Проаналізувавши першу частину матеріалів Bihus.infoнаписали 2 заяви до НАЗК по факту неподачі е-декларацій одним з голів ОТГ Львівщини та одним з проректорів Національного Університету «Львівська Політехніка».

Також до НАЗК були направлені нові заяви про повну перевірку е-декларацій наступних осіб: депутатів Львівської обласної ради (Сидоровича М.В., СамопомічОгонського Ю.Я., СамопомічКоваліва М.І., СвободаБарановського І.Я., Свобода; Устименка В.В., Батьківщина) та заступника начальника ГУНП у Львівській області Бакая Т.М.

Про наші запитання до відповідних е-декларантів ми писали у матеріалах Запитання е-декларантам Львівщини 2017 щодо: голів об’єднаних територіальних громад Львівщини, депутатів ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, депутатів партії «Самопоміч» у Львівській обласній раді, керівництва НУ «Львівська політехніка» та керівництва Національної Поліції Львівщини.

Таким чином, на основі матеріалів Антикорупційного Форуму вже надіслано 27 заяв до антикорупційних органів. Про попередні наші 19 заяв до антикорупційних органів можна прочитати за посиланням: http://anticorruption.lviv.ua/archives/1655

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *