Форум нових політичних лідерів у Києві: деякі антикорупційні тези

555

фото: Форум нових політичних лідерів

 

Завітали до Києва на Форум нових політичних лідерів. Деякі антикорупційні тези:

Дмитро Гнап (Dmytro Gnap), журналіст та політик: Коли я відповідаю собі на питання навіщо йти в політику, то я згадую ситуацію коли людину грабують на вулиці. Деякі просто проходять повз, хтось втручається і захищає, а хтось з-за штори другого поверху знімає відео. В мене останні роки враження, що я людина, що знімає це відео.

Ми зараз складаємо «чорний список під суд» – це ТОП-200 людей, що на мою думку маю сісти за грати. Після такого ж справедливого та швидкого суду, який був нещодавно над Манафортом в США. І явно не такий суд, який відбувається над «пасинком» Фірташа Калиновським, що в стані сп’яніння вбив людину, втік з тюрми, 8 років переховувався від слідства за кордоном, а суду над ним при відомих усіх фактах немає кінця. Головним на сьогодні вважаю правосуддя та оновлення.

Базовим критерієм нового політика є здатність продемонструвати на що ти живеш. Так, 30-35 тисяч я заробляю завдяки телепередачам на 24 каналі та ще 10 заробляє моя дружина. Гроші на кампанії планую збирати з пожертв. Вже маємо 100 тисяч гривень. Краще зберегти репутацію і прозоре фінансування.

Олександр Солонтай, голова партії «Сила людей»: Я можу назвати Порошенка купцем, коммерсом, олігарх, але не політиком. Як і Ахметова. Щоб зрозуміти хто є новим потрібно, щоб той новий показав, що він живе за політичну зарплату. Держава не може бути хобі у вільний від основної роботи час. Настав час політиків, що розглядають це як свою професію. Паливом діяльності яких є ідеї. Якщо вони хочуть залишатися у професії, то потреба красти відпадає сама собою.

Yuriy Husyev, екс-заступник міністра оборони України: Ми першими стали запроваджувати систему Prozorro, а наші підлеглі саботували реформи і по телефону закликали не реєструватись в системі. Ми навіть заборонили у міністерстві використання слова «неможливо». За час нашої роботи ми перейняли 20 стандартів НАТО, зекономили 200 мільйонів на закупівлях. За моїм поданням відкрито 100 кримінальних проваджень проти генералів. Ми повернули велику кількість вкраденої землі, а крались військовими частинами разом з технікою, людьми та документами.

Сергій Лещенко, політик, «Демократичний альянс»: Я говорив з Андерсом Ослундом і він сказав, що виборча кампанія у Швеції коштує 12 мільйонів євро, а в нас кажуть, що стільки буде коштувати округ Кононенка. В Німеччині мова може йти про шалені для них 15000 євро. Прибрати треба корупційні бюджетні схеми з трансфертним ціноутворенням, реформувати митницю. Люди їдуть коли бачать, що хтось несправедливо збагачується, а вони біднішають. Реванш відбувається вже зараз крадіями на чолі з Порошенком. Я не вірю у концтабір олігархів. Це не спрацює. Їх треба обмежувати регуляторно. Те що має Медведчук з скрапленим газом, Фірташ з азотом, Косюк з курятиною, Ахметов в енергетиці”.

 

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/ole.rogovik/posts/1095843670572896

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *