Чому Орест Печенко та Сергій Дмитровський досі є членами Виконавчого комітету ЛМР?

Webp.net-resizeimage

З самого призначення цих двох осіб до Виконкому ЛМР ми цікавимось мотивацією їх перебування у складі цього органу. І якщо з паном Орестом Печенком нема тем для спільних розмов, то Сергій Дмитровський заявляв на зустрічі з Антикорупційний Форумом Львівщини, що його до Виконкому делеговано для вирішення проблеми сміття. Проблему сміття вже довший час передано у відання Львівської ОДА, а пан Дмитровський продовжує перебувати у складі Виконкому. Ще й ніби як “представник громадськості”. 

Для з’ясування усіх цих питань ми двічі спрямували запити до ЛМР, а предметної відповіді так і не отримали. 

 

Нижче подаємо витяги з наших запитів:

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

6 квітня 2017 року під час пленарного засідання депутати Львівської міської ради проголосували за оновлений склад виконавчого комітету Львівської міської ради. Цим рішенням до складу виконавчого комітету Львівської міської ради були також включені Печенко Орест Орестович та Дмитровський Сергій Юрійович.

Користуючись правами, наданими нам ст. ст. 22, 34, 36 Конституції України, ст. 21 ЗУ «Про громадські об’єднання», ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», просимо вас надати наступну інформацію щодо:

З якою метою Ви ініціювали розширення кількісного складу виконавчого комітету Львівської міської ради?

Чи були кандидатури Печенко Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича включені до складу виконавчого комітету Львівської міської ради рішенням сесії Львівської міської ради за Вашою пропозицією?

Ким були внесені кандидатури Печенко Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича щодо включення до складу виконавчого комітету Львівської міської ради?

Чи були включені Печенко Орест Орестовича та Дмитровський Сергій Юрійовича до складу виконавчого комітету Львівської міської ради як представники громадськості?

Чи проводились публічні консультації та консультації з громадськістю щодо делегування кандидатур Печенко Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича щодо включення до складу виконавчого комітету Львівської міської ради?

Чи звертались до Львівської Міської Ради фізичні та юридичні особи з листами чи заявами на підтримку кандидатур Печенко Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича щодо включення до складу виконавчого комітету Львівської міської ради?

Просимо надати перелік фізичних та юридичних осіб, що звертались з листами чи заявами до Львівської Міської Ради на підтримку кандидатур Печенко Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича щодо включення до складу виконавчого комітету Львівської міської ради”.

 

Відповідь ЛМР окрім перелічення законодавчих цитат була простою: “Ваше звернення за своєю суттю не є запитом на доступ до публічної інформації, а тому, положення Закону України “Про доступ до публічної інформації” до його розгляду не можуть застосовуватись”.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *