Зустріч з кандидатом в президенти України Мішелем Терещенко: базові антикорупційні тези

46507857_2268187976795606_5318382256593567744_n

Відвідали зустріч з кандидатом в президенти України та мером Глухова Мішелем Терещенко. Деякі антикорупційні тези: 

«Глухів був далекий від Майдану і я хотів, що і в ньому було обіцяне життя по-новому. Мені казали, що Глухів був у заручниках контрабандних банд та мафії, що контролювали усі піраміди. Прикордонне місто, де закрились усі заводи.

Ми 3 роки прожили без корупції у Глухові. КРУ та інші контролюючі органи так нічого і не знайшли. Ми опустили поріг закупівель Prozorro до 5000 гривень. Ми не мали грошей щоб рекоментувати дороги, але ми порекоментували асфальти, бо в Глухові більшість людей не мають машин і ходять пішки. Я думав, що Порошенко, губернатор, Генпрокурор допоможуть, але ніхто не допоміг. Місцеву прокуратури працює за вказівками народного депутата і екс-регіонала Деркача. Проти нас відкрили 9 кримінальних проваджень, 3 адміністративні протоколи та відбулось 40 судів. Коли я запитав прокурора Сумської області чомусь вони заважають мені працювати, то він мені сказав, що прокуратура – це репресивний орган. На що я йому відповів, що довго жив у Франції і там прокуратура – це орган, що захищає інтереси держави, а також права та свободи громадян. Мені стало зрозуміло, що без Глухова Деркач не стане народним депутатом України, бо без контролю відділів освіти він не зможе організувати фальсифікації на виборах. Нам блокували усі фонди, хоч ми і збільшили бюджет міста у 5 разів.

Ми втратили 5 років. Я написав програму на 6 сторінок, до якої можна вносити пропозиції. Серед головного. Перше – це судова реформа. Судді мають призначатись на основі лотереї з одночасним запровадженням персональної відповідальності за прийняті рішення. Одне незаконне рішення – жовта картка, два – червона з позбавлення права бути суддею. Друге – правоохоронна реформа. Деякі з правоохоронних органів є відвертими контрабандистами. Замість ліквідованої прокуратури має поставити муніципальна прокуратура, або прокуратура громади. Відділ СБУ по протидії корупції потрібно ліквідувати і передати більшість правоохоронних функцій до ДБР, а сам штат СБУ скоротити в 4 рази. Третє – це економіка. Потрібно ліквідувати ДФС, митницю і запровадити іншу податку систему. Вона передбачає два податки: 2% з покупок та 10% з зняття готівки, або виведення коштів з банківської системи. У Франції аграрне міністерство складається з 20 людей, а тому Україні не потрібні ці масивні міністерства. Заводи в Україні не відкриваються саме корупцію та бюрократію. І ще одне – це справжня децентралізація. Де вибори відбуваються кожні 2 роки. Ми повинні закрити всі районні та обласні адміністрації».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *