Запитання е-декларантам Львівщини 2018: кандидати в судді Вищого антикорупційного суду (частина 2)

Webp.net-resizeimage

У нашому попередньому матеріалі Запитання е-декларантам Львівщини 2018: кандидати в судді Вищого антикорупційного суду (частина 1) ми вже повідомляли деталі про сумнівні моменти в е-деклараціях кандидатів до Вищого антикорупційного суду у викладацькому та суддівському корпусі.

Ми продовжуємо роботу над перевірками е-декларацій ТОП-чиновників та посадовців Львівщини. Про наші запитання кандидатам-адвокатам на посади суддів Вищого антикорупційного суду – читайте далі.

 

Галишин Андрій Васильович, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат

 

У е-декларації відсутня будь-яка житлова нерухомість. Ані у власності, ані на умовах оренди, ані на умовах безоплатного користування.

Також у е-декларації відсутня згадка про будь-які доходи.

На нашу думку, а також згідно роз’яснень Національного агентства з запобігання корупції має місце потенційний корупційний ризик. Мова про ризик можливого порушення статті 172/6 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог фінансового контролю», а саме «Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (частина четверта») з потенційним ризиком вчинення злочину, передбаченого статтею 366-1 Кримінального кодексу України «Декларування недостовірної інформації». 

 

Писаренко Костянтин Юхимович, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат

 

Чи можете Ви підтвердити сімейними доходами (що складають  361000 гривень у 2017 році):

Наявність 1196 кв.м. нерухомості загальною вартістю 9,11 мільйонів гривень?

Наявність транспортних засобів Mercedes-Benz GLE 400 4 matic 2016 та Lexus RX350 2011 загальною вартістю 2,534 мільйони гривень?

Наявність грошових активів у 3000 доларів США (еквівалентно 85000 гривень)?

 

Джуфер Богдан Миронович, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат

 

Не виникло запитань за результатами перевірки е-декларації.

 

Грицко Андрій Володимирович, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат

 

Відсутня е-декларація для зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду, що ми сприймаємо як відмову від подальшої участі у конкурсі.

 

Роюк Людмила Іванівна, Індивідуальна адвокатська діяльність, Адвокат

 

Відсутня е-декларація для зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду, що ми сприймаємо як відмову від подальшої участі у конкурсі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *