Перемоги Антикорупційного Форуму Львівщини у 2018 році

111

фото: https://www.euractiv.com/section/uk-europe/opinion/brexit-rediscovering-europe-as-a-win-win-project/

 

Антикорупційні перемоги 2018.

Львівська міська рада. Створений унікальний Сектор запобігання корупції за голладським зразком. Робоча група при міській раді затвердила проект Антикорупційної стратегії Львова. Інша робоча група затвердила проект Етичного кодексу ЛМР. Виконавчий комітет ЛМР затвердив реформістські напрацювання робочої групи щодо вдосконалення е-черги в дитячі садочки у Львові.

Львівська обласна рада. Комісія з оцінки корупційних ризиків ЛОР підтримала більшість пропозицій Антикорупційного Форуму, що стане основою майбутньої і однієї з найпрогресивніших в країні антикорупційної програми ЛОР.

Львівська обласна державна адміністрація. Погодили прогресивний текст вже другої антикорупційної програми Львівської ОДА та провели публічний звіт про її виконання. Створено посаду та призначено бізнес-омбудсмана Львівської області, що встиг дати результат у вигляді меморандуму з «Львівобленерго».

Стратегія Форуму – вдосконалена і повна «карта реформ».

Протидія. Триває розслідування ініційованих нами кримінальних проваджень та понад 30 перевірок е-декларацій. Не оминули ми увагою і конкурс до Антикорупційного суду та передали досьє на “львівських”.

Зовнішні взаємодії. Ми стали частинами коаліцій UPLAN Центру політико-правових реформ та Коаліції на захист громадянського суспільства. Поглибили комунікацію з партнерами. Взяли участь у понад 100 телевізійних ефірах. Опублікували сотні аналітичних матеріалів.

Боротьба за запобігання корупції триває. Не так швидко, як би хотілось. Але певний прогрес та успіхи є. Вітаємо також Комітет підприємців ЛьвівщиниГО Всеукраїнський Антикорупційний ЦентрЛьвівський Регуляторний ХабFree Voice Information Analysis Centerта інших партнерів коаліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *