Представники Форуму внесли свої пропозиції до проекту ухвали щодо самоврядного контролю у земельній сфері

124

📝 В процесі підготовки експертних висновків для Комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Львівська міська рада, окрім аналізу проектів рішень, важливим компонентом є робочі зустрічі та комунікація з бізнес-об’єднаннями.

👥 Так, цього разу спеціалісти Управління економіки ЛМР, підприємці та громадські діячі зустрілись для обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади м. Львова». Висловлені зауваження та пропозиції були враховані при підготовці експертного висновку.

 Ми дотримуємось декларованої нами позиції та виступаємо так званим майданчиком для комунікації між владою, бізнесом та громадськістю аби врахувати думки усіх зацікавлених сторін та сприяти покращенню регуляторного середовища регіону.

Зокрема, представники Форуму наголосили про корупційні ризики у створенні дискреційних повноважень щодо перевірок фізичних та юридичних осіб. Також запропонували висвітлювали інформацію про неплатників податків чи неукладачів договорів оренди у земельній сфері на Геопорталі міста Львова. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *