Стратегічна сесія Антикорупційного Форуму Львівщини 2019: ідеї та виклики

111

Представники організацій-учасників Антикорупційного Форуму Львівщини вчора зібрались на Стратегічній сесії задля обговорення актуальних ідей та викликів для діяльності нашої громадської коаліції.

Серед питань порядку денного були, зокрема, звіт про діяльність Антикорупційного Форуму Львівщини у 2018 році, Стратегування щодо пріоритетів діяльності у 2019 році, обговорення викликів трьох майбутніх виборчих кампаній на діяльність коаліції та напрацювання форматів зміцнення антикорупційних коаліцій у Львівській області. 

 

В якості пріоритетів, зокрема, були визначені впровадження стратегічних антикорупційних напрацювань на рівні Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, а також напрацювання інституційних механізмів такого впровадження через спеціальні наглядові ради та інші коаліційні формати контролю та адвокації. Окрему увагу приділили співпраці з територіальними управліннями нових антикорупційних органів, застосуванню механізму громадської експертизи, посилення практик опублікування відкритих даних та інше.

Не оминули ми обговоренням і виклики, що стають перед антикорупційним рухом загалом. Мова як про погіршення умов для існування антикорупційних інституцій, у тому числі, через масову дискредитаційну кампанію проти антикорупційних активістів.

Більш детально про тематику дискусій Ви можете ознайомитись у презентації: Стратегічна сесія Антикорупційного Форуму 2019

У звітньому виступі було також відзначено:

“Антикорупційний Форум Львівщини працює понад 2,5 роки. Ми досі є громадською коаліцією 8 організацій. Пріоритетом нашої коаліції є далі залишається впровадження місцевих антикорупційних реформ, тобто саме запобігання корупції. В суспільстві більше популярні не реформи, а «кров корупціонерів». І нам важко. Люди хочуть зрадоньку, а не реформи. Бо зрадонька проста, а реформи – це складний тривалий процес.

Оскільки наша громадська ініціатива зацікавлена у довгострокових антикорупційних регіональних реформах, то нас, перш за все, цікавить вибудовування системної антикорупційної комунікації. Саме тому окрему уваги ми приділили створенню системних форматів співпраці. Такими форматами стали вже дві спільні Антикорупційні програми з Львівською ОДА, наше членство у Колегії та КДР ЛОДА, спільне звітування на Апаратній нараді ЛОДА, створення Антикорупційного Сектору ЛМР та великої Робочої групи з напрацювання антикорупційної стратегії Львова, робочі групи щодо електронної черги в ДНЗ Львова та Етичного кодексу ЛМР та свіже, участь у Комісії з оцінки корупційних ризиків Львівської обласної ради”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *