44 недоброчесні кандидати до Верховного суду України та невеликий вклад Антикорупційного Форуму

 

2

фото: https://24tv.ua/vishha_rada_pravosuddya_u_skladi_antikoruptsiynogo_sudu_bude_39_suddiv_n1007906

 

“У тіні конкурсу до Антикорупційного суду Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) проводить набір ще 78 суддів до Верховного Суду — найвищої судової інстанції країни.

2017 року після рекомендацій Комісії до Верховного Суду вже призначили тридцять недоброчесних суддів. Скоро їх може стати ще більше, адже 19 лютого починаються засідання ВККС, на яких остаточно визначать долю інших недоброчесних кандидатів.

Громадська рада доброчесності (ГРД) проаналізувала досьє, декларації, інформацію з відкритих реєстрів щодо 235 кандидатів та надіслала до ВККС негативні висновки щодо 71 кандидата.

Станом на 15 лютого 2019 року Комісія погодилася лише з 23 висновками (третина від загальної кількості), а участь ще 4 кандидатів припинила з власної ініціативи з інших підстав. Решта 44 недоброчесні кандидати* мають бути остаточно розглянуті на пленарних засіданнях ВККС з 19 по 22 лютого, на яких Комісія повинна прийняти рішення про припинення їхньої участі в конкурсі. Інакше ці кандидати матимуть усі шанси стати суддями Верховного Суду.

Громадська рада доброчесності в партнерстві з Фундацією DEJURE підготувала список тих, кого не мають допустити до посади судді Верховного Суду”.

До цього переліку потрапили і кандидати від Львівщини, про яких Форум згадував у своїй заяві, зокрема, Хобор Романа Богданівна.

Оригінал публікації: https://www.pravda.com.ua/cdn/graphics/2019/02/44_nedobrochesni_kandydaty_do_verhovnogo_sudu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *