Головний ворог бізнесу від СДПУ (о) отримав нагороду від Президента П. Порошенка

Згідно з Указом №188/2019, опублікованим на сайті президента України, Мирослав Хом’як, генеральний директор товариства “Телерадіокомпанія “Львівська хвиля”, отримав орден “За заслуги” ІІ ступеня.

Фото: Українська Правда

Фото: Українська Правда

Антикорупційний форум Львівщини засуджує рішення нагородити орденом Президента людину, яку підприємці звинувачують у створенні масштабних корупційних схем та здійсненні тиску на бізнес.

Мирослав Хом’як входить до близького оточення брата Медвечука Сергія та Тараса Козака, на якого записані телеканали 112 і NewsOne. Він очолював податківців за часів президенства Леоніда Кучми і став причиною блокування податкової львівським бізнесом у 2004-2005 роках. Члени Комітету підприємців Львівщини (КПЛ), в той час, активно висловлювалися щодо створення під керівництвом Хом`яка схеми вимагання, отримання та легалізації хабарів.

Не обійшлось і без звинувачень у масштабній корупції під час його головування в департаменті екології Львівської ОДА.

Ярослав Рущишин, львівський підприємець та громадський діяч, теж висловив свої занепокоєння видавництву «Львівська мануфактура новин» щодо цього рішення:

«Він (Хом’як) у 2000-2005 роках був одним з очільників податкової інспекції, яка проводила репресії проти підприємців та бізнесу. Душили усіх, хто був не згідний з політикою СДПУ (о). Часто приватні підприємців не витримували такого тиску. У мене тоді було 30 чи 35 судових справ проти дій податкової інспекції. За що тепер цю людину нагородили?», – прокоментував п. Ярослав.

Нагадаємо, що нагороди П. Порошенко призначив за “значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

Також, відомо, що в ході президентської кампанії 2019 року інформаційний ресурс «Гал-Інфо», пов’язаний з Мирославом Хом’яком, активно проводив заходи на користь Порошенка. Користувачі facebook, в свою чергу, активно обурюються щодо нагороди Хом’яка, наголошуючи, що це людина кума президента Росії Володимира Путіна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *