Запитання до електронних декларантів Львівщини – А. Садовий

Антикорупційний Форум Львівщини розпочинає серію публікацій у яких ставить запитання топовим місцевим та обласним чиновникам за результатами перевірки їх електронних декларацій.

Ключове запитання на сьогодні : чи є невідповідності у перевірених деклараціях?

Першим сизим голубом нашого дослідження став очільник Львова – Андрій Садовий.

Уточнюючими запитаннями до міського мера стали такі:

– Чи володієте Ви земельними ділянками площею у 0,3361 га та 0,6054 га у Мостиському районі Львівської області?
– Чи володієте Ви двома квартирами площею у 51,9 кв.м. за адресою вул. Антонича Б.-І. 16 та 158,4 кв.м. за адресою вул. Рудницького С. 21 у місті Львові ?

Садовий 3

Адже згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно власником вище згаданого майна є Садовий Андрій Іванович. А оскільки у поданій Андрієм Садовим електронній декларації воно не зазначено і саме тому ми ставимо питання щодо цієї нерухомості.

За результатами фактів перевірки нами підготовлено заяви до відповідних антикорупційних органів.

Дослідження проводиться згідно методичних рекомендацій Коаліції «Декларації під контролем» та за використання пошукового потенціалу системи youcontrol.com.ua, а також на базі інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”.

Comments

  1. Мирон

    Ну ви даєте. Корінний львівянин в якого багатодітна сімя і ви ставите йому у вину, що в нього в користуванні 0,9 га. землі і на велику родину дві квартири. Ви що хочете що б мер європейського міста мешкав в підвалі. Чисто українська натура, як не зїм то хоч понадкушуємо. Ви подивіться на тисячі гектарів землі у Дубневичів. На їхні замки. Що слабо, боїтеся борці з корупцією.

    • Антикорупційний Форум Львівщини

      Наш матеріал демонструє потенційні порушення в процесі заповнення електронних декларацій. Нерухомість у матеріалі про мера не була задекларована, хоча по документам потенційно може належати пану Садовому. Слідкуйте ща нашими публікаціями, адже згадані Вами особи також будуть перевірені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *