Відповідь на запитання до електронних декларантів Львівщини – Вільшинська М.

Нещодавно Антикорупційний форум Львівщини отримав відповідь на запитання щодо електронної декларації заступника Голови ЛОДА Маріанни Вільшинської.

Ми вдячні за оперативну реакцію Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА та відповідь на наше повідомлення.

Отже, згідно листа  “земельна ділянка, площею 0,0614 га у садівничому кооперативі «Золотий ранет» та квартира, площею 22,8 кв.м. за адресою м. Львів вул.  Польова 29 насправді не належить чоловікові п. Маріанни Герасимовичу Андрію Михайловичу.
Цілком ймовірно, що цим майном володіє однофамілець”.

Vilshinska_M_B_-deklaratsiya-1

Раніше ми повідомляли про Випадки, коли перевірка електронних декларантів неможлива, а також розуміємо, що перевірка електронних декларацій є складним аналітичним процесом, а наявність людей з ідентичними прізвищами, ім’ям та по батькові з декларантом може породити необгрунтовані звинувачення. Саме тому перед оформленням наших звернень до Національного агенства з запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро України ми звертаємось до усіх декларантів не з звинуваченнями, а з уточнюючими запитаннями. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *